Lookbook

MALI PILOCI

Podniebna kolekcja dla tych, którzy mają głowę wysoko w chmurach. Ilustracje stworzone na bazie delikatnych szkicy i farb wodnych potrafią dodać wyjątkowego akcentu do pokoju dziecka. Kolekcja składająca się z samolotów, balonów i ich wesołych pilotów. Poznaj całą bandę tych podniebnych akrobatów i wybierz swoich faworytów.

BAJECZNA FARMA

Bajeczna farma to kraina subtelności i estetyki. Najpiekniejsze ilustracje stworzone farbami zamienią każdy pokój w miejsce przyjazne dzieciom. Nasi bohaterowie to różnej maści zwierzęta, których sympatyczna aparycja trafia w gusta nie tylko najmłodszych.

RYSOWANE SAFARI

Wesoła gromada egzotycznych zwierząt tworząca kolekcje nazwaną Rysowane Safari nadaje bajkowego charakteru ścianom w dziecięcych pokojach. Szkicowane ilustracje z akcentami kolorystycznymi subtelnie dopasowują się do każdego koloru ścian. Zaproś do do pokoju dziecka żyrafy, nosorożce i słoniki.

Morskie opowieści

Kolekcja dla grzecznych marynarzy i niegrzecznych piratów;) Nie brakuje jednak w niej fantazyjnej nutki w postaci pięknych wielorybów, balonów. Poza magicznym wyglądem tych stworzeń do dyspozycji dekoratora wnętrz są klasyczne morskie symbole: koła sternika, mew czy wielkich statków, które nawigowane są dzięki morskim latarniom. Kolorystyka ocierająca się o pastele i morskie odcienie niebieskiego sprawdzi się zarówno na jasnych jak i ciemniejszych ścianach.

Rodzinka Dinozaurów

Wielkie prehistoryczne stworzenia pojawiają się w barwnej i przyjaznej odsłonie. Pobudź fantazję swojego dziecka zamieniając jego ściany w krainę baśni pełnej niespotykanych nigdzie indziej stworzeń. Kolorystyka kolekcji jest dość intensywna i kontrastuje z każdym kolorem ścian, wyróżniając się i podkreślając bajkowy charakter pomieszczenia.

KOSMICZNE PRZYGODY

Kiedy niebo przestaje być limitem zaczynamy sięgać gwiazd. Zamieniamy samoloty na rakiety kosmiczne i udajemy się w stronę nieznanych nam planet. Kolekcja kosmiczne przygody zamienia pokój dziecka w małe obserwatorium astronomiczne, co jest dobrym fundamentem do opowiadania wieczornych bajek. Rozbudza w dzieciach ciekawość i pasje. Efektem ubocznym jest fakt, że wraz z dorastaniem dzieci zaczynają zadawać coraz trudniejsze pytania i rodzice muszą podszkolić się z wiedzy astronomicznej by zaspokoić ich głód wiedzy;)

WRÓŻKI I JEDNOROŻCE

Kolekcja zamieniająca dziewczęcy pokój w krainę magii i fantazji. Jednorożce i wróżki świetnie dopasują się do wnętrz. Stworzone z myślą o jasnych i pastelowych ścianach. Kolekcja rekomendowana przez wiele dziewczynek, których sypialnie zamieniły się w pastelową krainę pozytywnych czarów. Poza tytułowymi jednorożcami i wróżkami znajdziecie też w niej dodatki, które pięknie spajają motyw przewodni, a ich ułożenie może być swietną zabawą zarówno dla małych jak i tych dużych dzieci.

RADOSNE KRÓLIKI

Przyjazne króliczki to ilustrowani przyjaciele, którzy chętnie zagoszczą w pokoju Twojej pociechy. Piękne i barwne malunki przypominają klasyczne elementy ze stron fantazyjnych baśni. Zróżnicowany wygląd ferajny zapewnia duży wybór zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Pasują do ścian w wielu barwach, ponieważ opierają się na szerokiej gamie kolorów. Zapoznaj się z nimi i wybierz tych, których zaprosisz do siebie na dłużej.