Kontakt

Odezwij się do nas 🙂

Potrzebujesz pomocy? Zastanawiasz się co wybrać?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci ułatwić ozdabianie pokoju swojego dziecka. Jeśli masz jakieś pytania, zastanawiasz się, który komplet wybrać, a może nie wiesz czy sobie poradzisz z nakładaniem – czekamy na kontakt. Jednocześnie na dole tej strony zamieściliśmy najpopularniejsze pytania i odpowiedzi na nie.


Namiary

Telefon: 574-144-502

Mail biuro@pannahanna.pl

Częste pytania i nietuzinkowe rozwiązania.

Zapoznaj się z poniższymi pytaniami. Klikając na konkretny dział rozwijasz odpowiedź.

Wierzymy, że tak, ale jeśli jeszcze nie otrzymałeś maila z powiadomieniem o wysyłce to prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty lub przyjęcia zlecenia na przesyłkę pobraniową. Prosimy tylko o pamiętanie, że pracujemy w dni powszednie.

Szczegółowy proces naklejania omawiamy w dziele Jak naklejać?

Nie ma takiej potrzeby, bo każdy sam sobie świetnie z tym poradzi. Mniejsze naklejki niejednokrotnie były naklejane na ścianę przez dzieci. Just do it:)

Naklejki produkowane są w naszej drukarni w Polsce. Kupując u nas wspierasz polską przedsiębiorczość. Dziękujemy z całego serca.

Nasze naklejki mimo słodkiego wyglądu nie nadają się do jedzenia 🙁 Jednak tusze, z których korzystamy posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i można dzięki temu spać spokojnie, ewentualnie przytulić się do naklejki.
Uderzając jednak w poważny ton, pragniemy podkreślić, że używane przez nas tusze są oryginalne. Nie stosujemy zamienników niewiadomego pochodzenia. Cenimy sobie jakość i bezpieczeństwo. Na sprawach ważnych nie można oszczędzać.

Wybór przesyłki kurierskiej jest podyktowany doświadczeniem i gwarancją pewnej i bezpiecznej dla produktu dostawy. To ważne, bo 98% przesyłek dochodzi następnego dnia. Nie chcemy by naklejki odkształcały się w rulonach czekając po dwa dni w sortowniach, dlatego zachęcamy do zaakceptowania proponowanej przez nas metody.